Reinstalacja systemu Windows

Bezpieczeństwo sieci domowej
10 lutego, 2015

Bezstresowa reinstalacja systemu operacyjnego

Twój komputer ostatnio wolno pracuje? Bardzo długo uruchamia się i zamyka? A może masz problem z wirusami czy oprogramowaniem? W takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem może być zainstalowanie systemu operacyjnego od nowa lub jego aktualizacja. Takie przywrócenie komputera do fabrycznych ustawień najczęściej usuwa wszystkie zainstalowane programy i dane. Przygotowując reinstalację systemu można temu jednak zaradzić.

Zgłoś się do nas, a pomożemy w takiej sytuacji. Przed reinstalacją zabezpieczymy wszystkie dane i ustawienia, tak aby po zainstalowaniu systemu twoje zdjęcia i dokumenty czy ulubione strony w przeglądarce były w tym samym miejscu. Również pulpit z ikonami skrótów może wyglądać identycznie.

Zainstalujemy wszystkie niezbędne sterowniki i aktualizacje, skonfigurujemy połączenie z internetem i upewnimy się, że w twoim programie pocztowym znów znajdą się wszystkie twoje wiadomości i kontakty. Dzięki nam reinstalacja systemu nie będzie źródłem frustracji i nerwów tylko powrotem do przyjemnego i wydajnego korzystania z komputera.